Порадь майстра — отримай 10 000 грн на послуги

Порадь майстра — отримай 10 000 грн на послуги

Адреса:Полтава Ляхова, 10

Телефон:+38 (095) 905 00 18

Адреса:Полтава Ляхова, 10

Телефон:+38 (095) 905 00 18

FAQ(Часто поставленні запитання)

Illustration

Лазерна епіляція на Moveo Deka

 • Чи потрібно робити знеболювання для епіляції глибокого бікіні?

  Ні. Наш лазер Deka Moveo найбезболісніший лазер навіть для найделікатніших ділянок на тілі

 • Як потрібно видаляти волосся між процедурами лазерної епіляції?

  Небажане волосся, яке відстається між процедурами лазерної епіляції, збривати верстатом або видаляти кремом для депіляції

 • Скільки процедур потрібно зробити?

  Для того, щоб позбутися 90-95% волосся необхідно пройти курс у 7-10 сеансів лазерної епіляції. Але необхідно знати, що кількість процедур залежить від кольору волосся і шкіри пацієнта, гормонального фону, а також від зони епіляції

 • Чи може лазерна епіляція спричинити ризик моєму здоров'ю?

  Лазерна епіляція – це безпечна процедура, де не порушаться цілісність шкіри. Метод ґрунтується на принципі селективного фототермолізу. Лазер впливає лише на волосяний фолікул

 • Моя проблема - вростаюче волосся в зоні бікіні. Пробувала різні методи епіляції, результат один. Чи допоможе мені лазер?

  Волосся в цій ніжній інтимній зоні часто вростає, це незручно і боляче. Лазерна епіляція, один із найбільш підходящих методів епіляції для вирішення такої проблеми, і не тільки в зоні бікіні. Вже після першого сеансу лазерної епіляції волосся стає тоншим, м'якшим і менш схильні до вростання, після курсу процедур проблема врослого волосся буде вирішена

 • Чи підходить лазерна епіляція чоловікам? Які ділянки тіла можна епілювати чоловікам?

  Звісно, підходить! Чоловіча епіляція останніми роками дуже затребувана. Чоловіки часто стикаються з проблемою посиленого росту волосся на спині, плечах, у пахвовій області, ця проблема успішно вирішується методом лазерної епіляції. Також метод підходить для корекції волосся на обличчі.

 • Якщо видаляти волосся на животі, чи це безпечно для внутрішніх органів?

  Лазерний промінь впливає тільки на волосся, і проникає в шкіру на глибину 2-4 мм, тому будь-який вплив на внутрішні органи повністю виключено.

 • На якому устаткуванні проводиться лазерна епіляція?

  Фахівці клініки «АртЛазер» проводять процедуру лазерної епіляції на олександритовому лазері Deka Motus AX із технологією Moveo. Динамічна епіляція

 • Який принцип роботи лазерної епіляції?

  Принцип роботи лазерної епіляції полягає у впливі лазера на меланін, який міститься в цибулині та стрижні волосся.

  В результаті під впливом променя олександритового лазера Moveo волоски згоряють, їх фолікули гинуть, а навколишні тканини не травмуються

 • Чи можливо видалити все волосся за одну процедуру?

  На жаль, за 1 раз бажаний ефект отримати неможливо. Лазерне світло впливає лише на зрілі волосяні фолікули. Одночасно на тілі людини кількість таких фолікул коливається від 10 до 20%. Весь цикл зміни волосся триває від 8 до 24 місяців. При цьому з цибулин волосся, яке було зруйноване лазером, далі не зростатиме

 • Коли видно результат від лазерної епіляції?

  Результат від проведення лазерної епіляції помітний після першої процедури. Протягом 10-12 днів спостерігається «хибне зростання» волосся: волоски, фолікули яких зруйнувалися, виштовхуються шкірою, ніби ростуть. Через 10-12 днів ці волоски повністю піднімуться на поверхню шкіри і випадуть. Ви помітите, що волосся на обробленій ділянці порідшало. Тонне волосся зникає швидше, жорстке і темне стає більш м'яким і світлим

RF-ліфтинг на Venus Legacy

До процедури:

 • Чи справді підходять ці процедури / Чи будуть вони для мене ефективні?

  Дані процедури насамперед підходять тим, у кого є прояви целюліту та/або відкладення зайвого жиру на тілі, яких вони не можуть позбутися за допомогою дієти та фізичних вправ самостійно, а також тим, хто не хоче вирішувати цю проблему хірургічним шляхом. Також ці процедури ідеально підійдуть тим, у кого спостерігається втрата еластичності та присутні зморшки та ранні ознаки в'ялості шкіри.
  З міркувань безпеки ви не зможете зробити цю процедуру за наявності таких обставин:
  ● Активне запалення та/або інфекція в області обробки ● В даний час або в анамнезі є онкологічні захворювання. ● Дегенеративне неврологічне захворювання або будь-яке інше захворювання навколо області обробки, яке може посилитися під впливом нагрівання (наприклад, герпес)● Неконтрольоване порушення щитовидної залози ● Варикозне розширення вен ● Вагітні або проходять процедуру ЕКО ● Аутоімунні захворювання, пов'язані з проблемами зі шкірою ● Силіконові імплантати та/або ін'єкції в області обробки

 • У мене темніший тип шкіри – чи підходять мені ці процедури?

  Так. При процедурах на Venus Legacy™ використовується технологія, безпечна для всіх типів шкіри, навіть темніших.

 • Чи можливо встигнути зробити процедуру в обідню перерву?

  Абсолютно точно. Точний час процедури може змінюватись в залежності від пацієнта, але один сеанс зазвичай займає не більше 30 хвилин.

 • Скільки сеансів мені знадобиться, щоб побачити результати?

  Більшість пацієнтів роблять 6-8 процедур на кожну область. Точна кількість процедур залежатиме від індивідуальних особливостей пацієнта та області обробки.

 • З якою періодичністю потрібно повторювати процедури?

  Процедура проводиться один раз на 7-10 днів.

 • Чи потрібно мені якось готуватись до процедур?

  Вам необхідно просто переконатись, що ваша шкіра очищена. Не застосовуйте жодних лосьйонів, кремів або засобів для макіяжу перед процедурою. Зніміть усі прикраси поблизу області обробки.

Під час процедури:

 • Як довго триває процедура?

  Одна процедура зазвичай триває від 20 до 60 хвилин, залежно від області обробки.

 • Які відчуття під час процедури?

  Аплікатор буде повільно нагріватися доти, доки температура вашої шкіри не досягне необхідних показників і не зафіксується в даному температурному діапазоні. Якщо ви відчуваєте, що вам стало дуже жарко, просто повідомте про це лікаря, і він знизить температуру. Якщо лікар використовує функцію VariPulse™, то в міру переміщення аплікатора по області обробки ви також відчуєте легке всмоктування шкіри, ніби працює слабкий вакуумний пристрій. Також можна змінити налаштування.

 • Чи буде процедура болісною?

  Процедури на Venus Legacy™ комфортні. Рівень нагрівання та вакууму легко налаштовується індивідуально під пацієнта.

Після процедури:

 • Як я почуватимуся після процедури?

  Швидше за все ви почуватиметеся спокійно. Процедура комфортна і деякі пацієнти навіть засинають під час процедури. В області обробки на дотик ви можете відчути тепло, але за винятком цього ви почуватиметеся цілком нормально

 • Як довго зберігатимуться результати та чи будуть вони постійними?

  Процедури мають накопичувальний ефект. Після останньої процедури ваші результати продовжуватимуть покращуватися протягом 3–4 місяців. Після процедур ваше обличчя і тіло, як і раніше, будуть схильні до процесів старіння, тому рекомендується проходити підтримуючі процедури раз на місяць або кожні 3-4 місяці залежно від індивідуальних особливостей.

 • Чи дійсно після процедури не потрібний відновлювальний період?

  Повна відсутність відновлювального періоду. Область обробки може виглядати трохи почервоніла і на дотик ви можете відчувати тепло, але ці прояви зникнуть протягом 1-2 годин. Ви можете повернутись до свого щоденного графіку відразу після процедури.

 • Чи дійсно після процедури не потрібний відновлювальний період?

  Ні, після процедури вам не потрібно робити жодних дій.

 • Чи можу я завдати макіяжу або лосьйону відразу після процедури?

  Так, ви можете нанести макіяж та/або лосьйон одразу після процедури.

Апаратний масаж на Icoone Laser Med

 • Які протипоказання до проведення процедур?

  1. Злоякісні пухлини
  2. Гострі запальні процеси
  3. Відкриті рани
  4. Деякі захворювання шкіри (в активній стадії псоріаз, ангіома)
  5. Грижі (шийна, пупкова, пахова, поперекова)

 • Чи можна використання апарату при вагітності?

  Вагітним жінкам масаж апаратом Icoone показаний після першого триместру вагітності, адже у цей період може виявлятися надмірна набряклість. А лише один сеанс на апараті позбавить організм зайвої рідини і надасть тілу відчуття легкості.

  Також icoone незамінний після народження дитини. Мікроальвеолярний масаж позбавить від розтяжок на грудях та в області живота, а завдяки технології Roboderm кожна мама може почуватися красивою та здоровою.

 • Чи підходить апарат iCoone для чоловіків?

  Завдяки icoone у чоловіків з'явилася можливість у максимально короткі терміни позбутися відкладення жиру внизу живота та на боках. Апарат дозволяє ефективно підтримувати тонус мускулатури, а також досягти рельєфу грудної клітки, рук, ніг та «кубиків» преса. Це особливо важливо для чоловіків, які займаються спортзалом.

 • Які можуть бути побічні дії?

  iCoone - апарат неінвазивної косметології і тому не викликає жодних побічних ефектів, є абсолютно безпечним без відстрочених негативних наслідків. За необхідності процедури можна поєднувати з іншими апаратними техніками.

  Крім того, мікроальвеолярна стимуляція адаптується для кожного типу шкіри. Терапія за допомогою iCoone забезпечує відчуття повної релаксації. Саме цим апарат завоював особливе кохання серед пацієнтів.

Illustration

ArtLazer — студія лазерної епіляції та корекції обличчя та тіла

Зв'яжіться з нами:

Посилання:

Адреса:

Полтава, Ляхова 10

Графік роботи:

Пн-Сб: 09:00 - 20:00Нед: Вихідний

Телефон:

+38 (095) 905 00 18

Залишились питання?
Ми Вам передзвонимо!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.